14. TÜRKÇE KONUŞAN GİRİŞİMCİLER PROGRAMI

Komşu ülkelerde, Orta Asya'da, Balkanlarda yaşayan ve Türkçe konuşan girişimciler ile ülkemizin bağlarını güçlendirmek için 2005 yılından bu yana Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Dışişleri Bakanlığı’nın işbirliğinde Türkçe Konuşan Girişimciler Programı düzenlenmektedir.  Bugüne kadar bu  programlara  komşu ve akraba topluluklardan 450’den fazla  iş adamı/iş kadını katılmıştır.

Söz konusu toplantıların on dördüncüsü, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından, DEİK ev sahipliğinde 29 Mayıs 2012 tarihinde 14:00 – 17:00 saatleri arasında İstanbul TOBB Plaza’da “14. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı” adı altında düzenlenecektir.

20 ülke ve 4 özerk bölgeden 45 katılımcının iştirak edeceği söz konusu program kapsamında konukları ülkemizin iş çevreleri ile buluşturabilmek amacıyla ikili iş görüşmesi yapılması planlanmıştır.

Ekte listesi yer alan konuk heyet üyelerinin ülkemiz firmaları ile bir araya geleceği ikili iş görüşmelerine katılım sağlamak istediğiniz takdirde ekte yer alan katılım formunu eksiksiz doldurarak DEİK’e (Murat ATİK, Tel:  0212 339 50 68,  E-posta: info@dtik.org.tr) iletmenizi rica ederiz.   

 

Ek 1 : Heyet Listesi
Ek 2 : Kayıt Formu


NOT: Toplantılara katılım ücretsizdir.