15. MÜSİAD ULUSLARARASI FUARI KAPSAMINDA İKİLİ İŞ GÖRÜŞMELERİ, 27 KASIM 2014, İSTANBUL

15. MÜSİAD Uluslararası Fuarı ve 18. IBF Kongresi , 102 ülkeden 7.000 misafir işadamının katılımıyla 26-30 Kasım 2014 tarihleri arasında CNR Expo Center / İstanbul’da düzenlenecektir. MÜSİAD Fuarı vesilesiyle T.C. Ekonomi Bakanlığı’nın “Alım Heyetleri” kapsamında Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) ve MÜSİAD organizasyonunda 23 farklı ülkeden toplam 400 misafir işadamı ile 27 Kasım 2014 Perşembe günü 10.00-13.00 saatleri arasında, CNR Expo - 2 nolu salonda Türk firmalar arasında ikili görüşmeler gerçekleştirilecektir.

Anılan görüşmelere katılmayı arzu eden firmalarımızın 24 Kasım 2014 Pazartesi günü saat 18:00’a kadar http://musiad-tim.uyeyonetimsistemi.com/Registry.aspx web adresi üzerinden randevu almaları gereklidir. Randevu sistemi kullanımına ilişkin detaylar aşağıda bilgilerinize sunulmakta olup ayrıntılı bilgi için MÜSİAD ile (Halil İbrahim Yılmaz / Ali Halit Demirtaş; 0212 395 00 00; sektorkurullari@musiad.org.tr) iletişime geçilmesi rica olunur.

Saygılarımla,

 

Randevu Sistemi Kullanımı:

1.      İkili İş Görüşmeleri Randevu Sisteminde profilinizi ulaştırdıktan sonra kayıt olduğunuz cep telefonu ve e-posta adresinize şifreniz iletilecektir. Şifreniz ile MÜSİAD İş Görüşmeleri Randevu Sistemine Giriş Yapabilirsiniz. Giriş sayfası: http://musiad-tim.uyeyonetimsistemi.comadresidir.

2.      Sistemde “Yeni Görüştürme Oluştur” butonu üzerine tıklayarak, firmaların listesine ulaşabilir ve görüşmek istediğiniz firmaları seçerek randevu saatlerini belirleyebilirsiniz. Firmaları, listede sektörlerine göre aratabilirsiniz. Başvurularınız sonrasında görüşme yapacağınız firmaları görebilir ve değişiklik yapabilirsiniz.

3.      Her bir görüşme 15 dk. olarak gerçekleştirilecektir. Görüşmenizden 15 dk. önce salonda olmanızı rica ederiz.

4.      Görüşme salonunda üyelerimize yönelik İngilizce, Arapça, Fransızca dillerinde hizmet verecek tercümanlar hazır bulunacaklardır.

5.      12 firmadan daha fazla görüşme talebinde bulunan üyelerimiz, randevu saati alamadıkları firmalarla, eşleştirme programından sağlanacak firma detaylı bilgileri sayesinde ilgili firmayla irtibata geçebilir ve fuar süresi boyunca CNR Expo 2. Salondaki MÜSİAD Vadisi’nde görüşmelerini gerçekleştirebilir.