17. DÜNYA VERİMLİLİK KONGRESİ, 19-21 EKİM 2015, HALİFAX, KANADA

Sayın Üyemiz,

Dünya Verimlilik Bilimi Konfederasyonu (WCPS) tarafından düzenlenen 17. Dünya Verimlilik Kongresi, 19-21 Ekim 2015 tarihlerinde, Halifax, Kanada'da gerçekleştirilecektir. "Verimlilik için Büyük Veri / Big Data for Productivity" temasıyla toplanacak Kongre, ülkemizin de üyesi olduğu Dünya Verimlilik Bilimi Konfederasyonu tarafından Dalhouse Üniversitesi, Büyük Veri Analizi Enstitüsü, Digital Nova Scotia ve T4G Limited işbirliğinde gerçekleştirilecektir.

Kongre; ekonomik gelişme, akıllı şehirler, kamu ve özel sektörde gerçekleştirilen en iyi büyük veri uygulamalarını, bu konudaki dünya liderlerini ve uzmanları bir araya getirecektir. 800'ün üzerinde uygulamacı ve akademisyenin katılması beklenen Kongre'nin, hem uluslararası hem de bölgesel alanlara odaklanması beklenmektedir. Davetli konuşmacılar, paneller, networking etkinlikleri ve çalıştaylar aracılığıyla akıllı şehirler, ulaştırma, tarım, havacılık-uzay, savunma, insan kaynakları, sağlık ve iklim değişikliği konularında büyük veri analizinin verimlilikteki yeri sorgulanacaktır.

Söz konusu Kongre ile ilgilenen üyelerimiz için detaylı bilgi ekte yer almakta olup; kayıt işlemlerinin http://bigdatacongress.net/registration/ adresinden gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Saygılarımla,

Ek: Kongre Programı, Detaylı Bilgi, Sponsorluk Paketi