2017 HİNDİSTAN ÇELİK EXPO’SU, 20-22 NİSAN 2017, MUMBAİ

T.C. Ekonomi Bakanlığı tarafından Kurulumuza iletilen yazıda, Hindistan Çelik Bakanlığı ile Ticaret ve Sanayi Odaları Birliği eşgüdümünde, Dışişleri Bakanlığı ile Sanayi ve Ticaret Bakanlığı desteğiyle 20-22 Nisan 2017 tarihleri arasında Mumbai'de ‘'2017 Hindistan Çelik EXPO'su'' nun düzenleneceği bildirilmektedir.

Yazıda devamla, söz konusu etkinliğin çelik üreticileri ve teknoloji şirketlerinin en yeni teçhizat ve ürünlerinin 10.000 metrekarelik alanda sergilenmesine imkan tanıyacağı, çelik ve maden üreticileri başta olmak üzere geniş bir katılım beklendiği belirtilmektedir. Afrika, Orta Doğu, Asya ülkelerinden ve uluslararası örgütlerden 300'ü aşkın yabancı alıcının davet edileceği etkinlik kapsamında alıcıların ve satıcıların karşılaştırılacağı bir toplantı yapılacaktır. Bahsekonu etkinliğe ilişkin ayrıntılı bilgiye http://www.indiasteelexpo.in/ adresinden ulaşılabilmektedir.

Organizasyon çerçevesinde, fuarda ürün sergileyecek katılımcılara ekonomi sınıfı uçak bileti, 5 yıldızlı otelde 3 gece konaklama ve yerel ulaşım imkanları sağlanacaktır. Konuyla ilgili bilgi almak isteyen üyelerimizin yetkili kişi (Sundanshu Gupta tel: +919873311557, Email: sudhansu.gupta@ficci.com ) ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.