3. AT VE BİNİCİLİK FUARI, İSTANBUL, 11-12 NİSAN 2014

Üyemiz olan EKO Fuarcılık tarafından düzenlenen 3. At ve Binicilik Fuarı EQUIST İstanbul Horse Show 11-12 Nisan 2014 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

Dünyanın ve Türkiye’nin ünlü markalarını bir araya getiren fuar, geçen yıl yüzde 27,5 artışla 10.432 ziyaretçi sayısına ulaşmış, 15 ülkeden 89 katılımcı firma almış ve Azerbaycan, İran, İspanya, Cezayir, Katar, Libya gibi ülkelerden ziyaretçi gelmiştir.

At ve Binicilik Fuarı’nı Tarım Gıda ve Hayvancılık Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye Jokey Kulübü (TJK)’nün yanısıra Türkiye Binicilik Federasyonu (TBF), Türkiye Yarış Atı Yetiştiricileri ve Sahipleri Derneği (TYAYSD), Safkan Arap Atı Yetiştiricileri ve Sahipleri Derneği, Türkiye Geleneksel Spor Dalları Federasyonu Almanya’dan BSI ve GHI ve Fransa’dan UNIC desteklemektedir.

Fuarda, Cemal Hünal ve ekibinin sunacağı “Tarihin İçinden Dörtnala” adlı şov ile 300 Spartalı, Truva, Zorro, Spartacus gibi Hollywood yapımlarının en hareketli at sahnelerini unutulmaz kılan Bulgar Krasimir Simeonov ve ekibinin gösterileri yer alacaktır.

Fuar ile ilgili ayrıntılı bilgi ve katılım şartları için EKO Fuarcılık (www.equist.org T:+90212 266 91 58 E-posta: yagmur@ekofuar.com.tr ) ile temas kurulabilir.

Bilgilerinize sunarım.

Saygılarımla,