3. ÇİN TARIM ÜRÜNLERİ TEDARİK ZİNCİRİ FUARI’NA İLİŞKİN BİLGİLENDİRME

China Agricultural Wholesale Market Association tarafından Kurulumuza iletilen yazıda,  25 ve 27 Eylül 2018 tarihleri arasında Yinchuan, Ningxia Hui Özerk Bölgesi'nde "3. Çin Tarım Ürünleri Tedarik Zinciri Fuarı"düzenleneceği belirtilmiştir.

Bu sene "Integration and Shared Prosperity Under the New Normal" teması ile üçüncüsü düzenlenen söz konusu etkinliğe Çin Halk Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığı ve Ningxia Bölgesi Hükümeti'nden onur konukları geleceği, 400'den fazla toptan satıcı ve alıcı temsilcisinin etkinliklerde yer alacağı öngörülmektedir. 

Ekte Taslak Programının yer aldığı bahse konu etkinlikte seçkin konuşmacılar tarafından tarım ürünleri sektörünün geleceği, tarım ürünlerinin sirkülasyonunu ve dağıtımını etkileyen politikalar hakkında bilgi verileceği iletilmektedir.

Bu çerçevede anılan etkinlik ile ilgili detaylı bilgi almak isteyen üyelerimizin China Agricultural Wholesale Market Association (e-mail:kongjingjie@cawa.org.cn; Tel: +86 10-68392198) ile iletişime geçmesi rica olunur.

Bilgilerinize saygılarımla sunarım,

 

 

Ek: Taslak Program