3. İSTANBUL FİNANS ZİRVESİ

Sayın Üyemiz,

Kurulumuz’a iletilen bir yazıda; Başbakan Yardımcısı Sayın Ali Babacan’ın onurlandıracağı 3. İstanbul Finans Zirvesi’nin, NASDAQ QMX Grup Başkan Yardımcısı Sayın Sandy Meyer Frucher, Lübnan Merkez Bankası Başkan Vekili Sayın Dr. Muhammed Baasiri, HSBC Bank CEO’su Sayın Brian Robertson ve önde gelen şirketlerin yöneticilerinin, gazetecilerin; ekonomi, bankacılık, politika, kamu politikası, finans gibi konularda uzman ve düşünürlerin katılımlarıyla 24-25 Eylül 2012 tarihlerinde Ceylan InterContinental Hotel’de düzenleneceği iletilmiştir.

Yazıda devamla, Uluslararası Finans Merkezi olma yolunda ilerleyen İstanbul’un, Dünya ekonomisi ve Uluslararası Finans konularının Dünya liderleri tarafından ele alınması için çok uygun bir yer olduğuna değinilmiştir. Zirveye iştirak eden katılımcıların, finansal düzen, para politikaları, denge mekanizmaları; bölgesel gelişme ve altyapı konularının finansmanı; enerji ve çevre konularının önemi gibi konularda bilgi sahibi olacağı öngörülmektedir.

Bu çerçevede, söz konusu zirveye katılmak isteyen üyelerimizin kayıtlarını http://www.istanbulsummit.com/registration.html adresi üzerinden yapmaları; sponsor olmak isteyen üyelerimizin sgirayalp@istanbulsummit.com adresinden ya da +90 312 473 76 77 numaralı telefondan Selim Girayalp ile iletişime geçmeleri rica olunur.

Konuyu bilgilerinize saygılarımla sunarım.