3. KAYSERİ MOBİLYA FUARI, 24-28 NİSAN 2013

TÜYAP Fuarcılık tarafından düzenlecek olan ve uluslararası tanıtım çalışmaları TG-Expo tarafından yürütülen 3. Kayseri Mobilya Fuarı, 24-28 Nisan 2013 tarihlerinde Kayseri Dünya Ticaret Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

4 ayrı salonda açılacak, sektördeki yeni ve özgün tasarımların yer alacağı fuara 150 firmanın katılımının yanı sıra Afganistan, ABD, Arnavutluk, Avustralya, Azerbaycan, Belçika, BAE, Bosna Hersek, Bulgaristan, Cezayir, Etiyopya, Fransa, Finlandiya, Filistin, G. Afrika, Gürcistan, Hırvatistan, Hollanda, Irak, İran, İngiltere, İsrail, İsveç, İtalya, Kazakistan, Kırgızistan, Kenya, Libya, Lübnan, Makedonya, Mısır, Moldova, Nijerya, Romanya, Rusya, Slovakya, Türkmenistan, Ukrayna, Ürdün ve Yunanistan’dan davet edilen işadamları ve profesyonel ziyaretçiler ile 40.000 ziyaretçinin katılımı hedeflenmektedir.

Ev, çocuk mobilyaları, aksesuarlar, dekorasyon uniteleri, mutfak ve banyo mobilyalarının sergileneceği Fuar ile ilgili detaylı bilgi http://kayserimobilyafuari.com/ linkinden temin edilebilir.

Bilgilerinize sunarım.

Saygılarımla,