31. HAVANA ULUSLARARASI FUARI VE İŞ FORUMU, 2-5 KASIM 2013

Sayın Üyemiz,

T.C. Ekonomi Bakanlığı tarafından iletildiği üzere; Küba Dış Ticaret ve Yabancı Yatırımlar Bakanı Rodrigo Malmierca Diaz’ın daveti kapsamında, Ekonomi Bakan Yardımcısı Mustafa Sever ile beraberindeki işadamlarından oluşan resmi bir heyetin, 2-5 Kasım 2013 tarihleri arasında 31. Havana Uluslararası İş Forumu’na ve eşzamanlı düzenlenmesi öngörülen iş forumuna katılacakları bildirilmiştir.

Söz konusu fuarda, Ekonomi Bakan Yardımcısı Mustafa Sever tarafından üst düzey görüşmeler gerçekleştirmesi ve Türkiye ile Küba arasındaki mevcut ticari ve ekonomik ilişkiler hakkında görüş alışverişinde bulunulması hedeflenmektedir. Bu kapsamda Küba ile ticari ve ekonomik ilişkileri ilgilendiren konularda kaydedilmiş gelişmeler ve ikili temaslarda gündeme getirilmesinde yarar görülen konulara ilişkin hususların en geç 23 Ekim 2013 Çarşamba gününe kadar DEİK’e (Selin Belce, e-mail: sbelce@deik.org.tr) iletilmesi rica olunur.

Ayrıca, söz konusu heyet ziyaretine katılmak isteyen üyelerimizin ekli katılım formunu  23 Ekim 2013 Çarşamba gününe kadar DEİK’e (Selin Belce, e-mail: sbelce@deik.org.tr) iletmeleri rica olunur. Gelen katılım talepleri ziyareti koordine eden Ekonomi Bakanlığı ile paylaşılacak olup; ziyaret hakkında detaylı bilgi alınmasını teminen Bakanlık ile iletişime geçilmesi sağlanacaktır.

Saygılarımla,


Ek: Katılım Formu