35. YAPI FUARI - TURKEYBUİLD ISTANBUL 2012

DEİK üyesi olan Yapı-Endüstri Merkezi (YEM) tarafından düzenlenen ve 35 yıldır yapı sektörünün tüm bileşenlerini bir araya getiren Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul, 2 - 6 Mayıs 2012 tarihleri arasında, Büyükçekmece - Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir. 

“Balkanlar, BDT ülkeleri, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’yı kapsayan bölgenin en büyük yapı malzemeleri fuarı” olma özelliğini taşıyan, Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul, 81.000 m2’lik 12 salon ve açık alanda, 1.150 katılımcı firma ve 111.000’i aşkın ziyaretçiyi buluşturacaktır.

Konuk Ülke Almanya projesi, sektörel etkinlikleri ve ürün gruplarına göre sınıflandırılmış 12 Salon ve Açık Alan’da yer alan katılımcılarıyla ziyaretçileri buluşturacak olan 35. Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul 2012 fuarına katılmak isteyen üyelerimiz, online davetiyelerini, oluşturacakları YEM.NET üyeliği ile http://www.yapifuari.com.tr/Davetiye  linkinden temin edebilirler.

Fuarla ilgili genel bilgiler, ürün salonları, katılımcı listesi ve etkinlikler hakkında bilgi www.yapifuari.com.tr adresinden alınabilir.