37. YAPI FUARI - TURKEYBUİLD İSTANBUL, 6-10 MAYIS 2014, TÜYAP FUAR VE KONGRE MERKEZİ/İSTANBUL

DEİK üyesi olan YEM Fuarcılık tarafından düzenlenen ve 37 yıldır yapı sektörünün tüm bileşenlerini bir araya getiren Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul, 6-10 Mayıs 2014 (Salı- Cumartesi) tarihleri arasında, Tüyap, Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

1978 yılından bu yana düzenlenen ve bölgenin en büyük ticaret platformlarından olan Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul, tüm bölgedeki firmaları, ilgili kamu kurum ve kuruluşlarını, yatırımcılarını sektör profesyonelleriyle bir araya getirmektedir.

Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 81.000 m2’lik 12 salon ve açık alanında, 1.150 katılımcı firma ve her yıl ağırladığı 111.000 civarındaki ziyaretçisi ile Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul bölgenin en büyük yapı buluşmasıdır.

37. Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul fuarına katılmak isteyen üyelerimiz, online davetiyelerini, oluşturacakları YEM.NET üyeliği ile http://www.yapifuari.com.tr/Davetiye linkinden temin edebilirler.

Fuarla ilgili genel bilgiler, sergilenen ürünler ve katılımcı listesi hakkında bilgi http://www.turkeybuild.com.tr adresinden alınabilir.

Bilgilerinize sunarım.

Saygılarımla,