38. YAPI FUARI - TURKEYBUİLD İSTANBUL, 21-25 NİSAN 2015, TÜYAP FUAR VE KONGRE MERKEZİ/İSTANBUL

YEM Fuarcılıktarafından düzenlenen ve38 yıldır yapı sektörünün uluslararası zirvesi olan Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul, 21-25 Nisan 2015 (Salı - Cumartesi) tarihleri arasında Tüyap -Büyükçekmece’de düzenlenecek. Her geçen yıl büyüyerek sektöre olan katkısını artıran fuarda bu yıl da; binlerce ürün çeşidi, yeni teknoloji ve hizmet yer alacak. Fuar 100.000 m2’lik 14 salon ve açık alanda, 1.250 katılımcı firma ve 111.000’i aşkın ziyaretçiyi buluşturacak. Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul, “Türkiye’nin de içinde bulunduğu Balkanlar, BDT ülkeleri, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’yı kapsayan bölgenin en büyük yapı malzemeleri fuarı” olma özelliğini taşıyor.


Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul kapsamında, her yıl T.C. Ekonomi Bakanlığı koordinatörlüğünde OAİB ile birlikte organize edilen “Yurtdışı Alım Heyetleri İkili Görüşmeleri” bu yıl 42 ülkenin katılımıyla gerçekleştirilecek. ABD, Afganistan,  Almanya, Avusturya, Azerbaycan, BAE, Belçika, Brezilya, Bulgaristan, Cezayir, Çek Cumhuriyeti, Fas, Fransa, Gürcistan, İran, Irak, İtalya, İspanya, İsveç, Kanada, Kazakistan, Kırgızistan, Kolombiya, Kosova, Lübnan, Makedonya, Meksika, Mısır, Özbekistan, Peru, Polonya, Romanya, Rusya, Suudi Arabistan, Sırbistan, Sudan, Tunus, Türkmenistan, Ukrayna, Ürdün ve Yunanistan’dan katılacak firma yetkilileri, Türk yapı sektörü malzeme üreticileriyle karşılıklı iş görüşmelerinde bir araya getirilecek.

 

38.Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul’a katılmak isteyen üyelerimiz, online davetiyelerini, http://form.yapifuari.com.tr/online-davetiye-formu   linkinden temin edebilirler.

 

Fuarla ilgili genel bilgiler, sergilenen ürünler ve katılımcı listesi hakkında bilgi   http://www.yapifuari.com.tr  adresinden alınabilir.