7. YILLIK TÜRKİYE TİCARET VE İHRACAT FİNANSMANI KONFERANSI (7TH ANNUAL TURKEY TRADE & EXPORT FİNANCE CONFERENCE)

Sayın Üyemiz,

Exporta Publishing & Events tarafından DEİK kurumsal işbirliği ile  21-22 Mart 2013 tarihlerinde Swissotel the Bosphorus /İstanbul’da  7. Yıllık Türkiye Ticaret ve İhracat Finansmanı Konferansı (7th Annual Turkey Trade & Export Finance Conference) düzenlenecektir.

Türk ticaretinin gelişimi, Kurumsal finansörlerin değişen rolü, İhracat artışının temelini atmak ve desteklemek, Factoring: Temel bir sektörde büyümeyi sağlamak, Orta Doğu ve Afrika ile ticarette risk ve getirilerin Kıyaslanması, Türk ihracatçılarının farklı finansman seçenekleri, Afrika’da ticaret finansmanı ile ilgili ana eğilimler, Libya’da iş yaparken bilmeniz gerekenler gibi panel başlıkların ele alınacağı etkinliğe birçok finans kuruluşu temsilcilerinin  katılımı beklenmektedir.

Ticarte ve ihracatın finansmanına dair konuların ele alınacağı etkinliğe katılmayı dileyen üyelerimizin detaylar için www.exportagroup.com/events/conferences/7th-Annual-Turkey-Trade-&-Export-Finance-Conference_385/ web adresini ziyaret etmeleri veya Exporta Publishing & Events ile ( Fahima Aktar, fahima@exportagroup.com, T: +44 20 8772 3012) irtibata geçmeleri rica olunur.

Saygılarımla,

Not: DEİK üyesi şirketler için %20 indirimli ücret uygulanmaktadır. 22 Şubat 2013 tarihinden önce kayıt olanlara extra %10 indirim uygulanacaktır.