“A TASTE OF BUSİNESS” NETWORKİNG TOPLANTISI, 11 NİSAN 2013, WİNNİPEG, MANİTOBA, KANADA

Sayın Üyemiz,

DEİK/Türk-Kanada İş Konseyi ile World Trade Centre Winnipeg tarafından; Türkiye’deki mevcut ticari ve yatırım fırsatlarının değerlendirileceği “A Taste of Business” isimli networking toplantısı ve öğle yemeği, 11 Nisan 2013 tarihinde T.C. Ottowa Büyükelçimiz Tuncay Babalı’nın katılımlarıyla Kanada’nın Manitoba eyaletinin Winnipeg şehrinde düzenlenecektir.

Söz konusu toplantı Türkiye’de turizm ve ticari alanlardaki yatırım fırsatlarının tanıtılması, ekonomik ve sektörel bazda işbirliği olanaklarının değerlendirilmesi, karşılıklı ilişkilerin geliştirilmesi ve bu doğrultuda ortak politikalar oluşturulması açısından önem taşımaktadır. 5-7 Haziran 2013 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek olan 18. Uluslararası İş Geliştirme Forumu, Futurallia hakkında da bilgilendirme yapılacak toplantıya, Kanada ile ticari işbirliği geliştirmek isteyen üyelerimizin katılımlarında fayda görülmektedir.

Söz konusu etkinliğe katılmakla ilgilenen üyelerimizin katılımlarını World Trade Centre, Winnipeg ile DEİK’e (Virginie De Visscher, vdevisscher@wtcwinnipeg.com Aslı Akdeniz Özelli aakdeniz@deik.org.tr) iletmeleri gerekmektedir.

Saygılarımla,

 

Toplantı ve Öğle Yemeği Adresi:
Arkadash Bistro Lounge
268 Portage Ave
Winnipeg, MB
R3C 0B6
Canada
Tel: +1 204 504 21 55