ACE OF M.I.C.E KONGRE VE ETKİNLİKLER FUARI, 27- ŞUBAT-1 MART 2014, İSTANBUL KONGRE MERKEZİ

Tanıtım çalışmaları üyemiz TG Expo tarafından yürütülen Ace of M.I.C.E (Meeting, Incentive, Congress and Exhibition) fuar ve zirvesi, Turizm Medya Grubu tarafından 27 Şubat – 1 Mart 2014 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecektir.
 

Etkinliğin ziyaretçi profilini M.I.C.E sektörü temsilcileri, şirketlerin pazarlama iletişimi, satın alma, kurumsal iletişim departmanları yöneticileri, bilirkişi heyeti, bakanlık ve belediye meclisi üyeleri ve yerel pazar kuruluşları oluşturmaktadır. Fuarın son gününde, M.I.C.E sektörünün kanaat önderleri, sektörel kuruluş ve dernek yöneticileri, bakanlık ve belediye başkanlarının; Türkiye M.I.C.E sektörü analizlerini, küresel M.I.C.E piyasasındaki son gelişmeleri ve sektörel sorun ve çözüm önerilerini tartışmak ve M.I.C.E sektörü için bir yol haritası çizmek üzere bir araya gelecekleri M.I.C.E zirvesi düzenlenecektir.
 

Zirveye katılım ve detaylı bilgi almak üzere Tg Expo (marketing@tg-expo.netwww.tg-expo.net ile Tel: 0216 338 45 25 ) ile temasa geçilebilir.
 

Bilgilerinize sunarım.

Saygılarımla,