AZERBAYCAN / SUMGAYIT KİMYA SANAYİ PARKI TANITIM TOPLANTISI, 12 HAZİRAN 2014, İSTANBUL

Sayın Üyemiz,

Malumları olduğu üzere, Türk-Azerbaycan İş Konseyi olarak ülkemiz ile Azerbaycan arasında çeşitli alanlarda ticari ve ekonomik işbirliğinin geliştirilmesi amacıyla değişik sektörlere yönelik etkinlikler düzenlemeyi sürdürmekteyiz.

2014 yılının Azerbaycan’da “Sanayi Yılı” ilan edilmesi vesilesi ile 10-11 Şubat 2014 tarihlerinde Türk-Azerbaycan İş Konseyi organizasyonunda düzenlenen Bakü ve Sumgayıt ziyareti çerçevesinde,  Azerbaycan Cumhuriyeti Ekonomi  ve Sanayi Bakanlığının himayelerinde kurulan  Sumgayıt Kimya Sanayi Parkı’nda (SKSP) bir toplantı yapılmıştı.

SKSP dahilinde yatırım ve iş yapmak isteyen yerli ve yabancı firmalara sağlanacak muafiyetler, fırsatlar ve olası işbirliği imkanlarının Türkiye’deki iş çevrelerine duyurmak amacıyla, Azerbaycan’dan gelecek yetkili heyetin katılımı ile 12 Haziran 2014, Perşembe günü saat 14:30 – 17:00 arasında İstanbul TOBB Plaza’da İş Konseyimiz organizasyonunda bir Tanıtım Toplantısının yapılması öngörülmektedir.

Taslak programı ekte sunulan toplantı çerçevesinde, Kimya Sanayi Parkı temsilcileri tarafından yapılacak ayrıntılı sunumun yanı sıra, katılımcılardan gelen soruların cevaplanması ve arzu edilirse, ayrıca ikili görüşmelerin organize edilmesi planlanmaktadır.

Anılan etkinliğe katılmak isteyen üyelerimizin ekteki katılım teyit formunu eksiksiz doldurarak, en geç 11 Haziran 2014, Çarşamba günü saat 12:00’a kadar DEİK'e (Nurengiz Eşki, tel.: +90212 339 50 54, faks: +90212 270 37 84, e-posta: avrasya@deik.org.tr) iletmeleri gerekmektedir. 


Saygılarımla.

 

Ek:
- Katılım Formu (1 sayfa)
- Taslak Program (1 sayfa)
- Heyet Listesi (1 sayfa)
- T.C. Bakü Ticaret Müşavirliğinin Bilgi Notu (2 sayfa)