BAĞDAT’TA GERÇEKLEŞTİRİLECEK FUARLAR

Sayın Üyemiz,

Üyemiz olan Forum Fuarcılık ve Geliştirme A.Ş. tarafından Kurulumuz’a iletilen yazıda; 1-10 Kasım 2012 tarihleri arasında Bağdat / Irak’ta ‘’ 39. Bağdat Uluslararası Genel Ticaret ve Sanayi Ürünleri Fuarı ‘’ ve 4-6 Aralık 2012 tarihleri arasında 
‘’ Bağdat Uluslararası Sağlık, Tıbbi Malzemeler ve Hastane İnşaatı Teknolojileri Fuarı’’ düzenleneceği bildirilmiştir.

Bu yıl 39.’su düzenlenecek olan  Bağdat Uluslararası Genel Ticaret ve Sanayi Ürünleri Fuarı’na, 30 ülkeden 1500’ü aşkın firmanın katılımı beklenmektedir.

4-6 Aralık 2012 tarihlerinde Bağdat Uluslararası Fuar Alanı’nda toplam 3 holde, Irak Sağlık Bakanlığı ile birlikte düzenlenen ‘’ Bağdat Uluslararası İlaç, Tıbbi Malzemeler ve Hastane İnşaatı Teknolojileri Fuarı ‘’ na ise yaklaşık 12 ülkeden 250’yi aşkın firma ve kuruluşun katılımı beklenmektedir. Söz konusu fuar başkent Bağdat’ta sağlık sektöründe düzenlenen tek fuar olma özelliğine sahiptir ve Irak Sağlık Bakanlığı, Türkiye Sağlık Bakanlığı ve Forum Fuarcılık ve Geliştirme A.Ş. işbirliğinde 5. kez düzenlenmektedir.

Bu çerçevede, söz konusu fuarlara katılmak isteyen firmaların aşağıda iletişim bilgileri yer alan Forum Fuarcılık ile irtibata geçmeleri rica olunur.


Konuyu bilgilerinize saygılarımızla sunarız.

 


Fuarların Proje Sorumluluları

39. Bağdat Uluslararası Genel Ticaret ve Sanayi Ürünleri Fuarı Sorumlusu
Sultan Arslan ( İstanbul Ofis )
GSM : 0533 737 04 14
E-posta : sultana@forumfuar.com

Bağdat Uluslararası İlaç, Tıbbi Malzemeler ve Hastane İnşaatı Teknolojileri Fuarı Sorumlusu
Hakan Doğramacı ( Ankara Ofis )
GSM : 0534 763 34 41
E-posta : alihakan@forumfuar.com