“BATUMI BUILD 2022” FUARI, 14-16 MART 2022, BATUM

Gürcistan Ankara Büyükelçiliği tarafından Kurulumuza iletilen yazıda, 14-16 Mart 2022 tarihleri arasında Gürcistan Batum'da uluslararası etkinlik ve fuar şirketi Geonet Expo tarafından 11. Uluslararası Yapı Malzemeleri, Teknolojileri ve Gayrimenkul Fuarı "Batumi Build 2022"düzenleneceği bilgisi yer almaktadır.

Fuar geniş kapsamlı olup, birçok ülkeden şirketlerin katılımı öngörülmektedir. Fuarda mimarlık, inşaat malzemeleri, klima ve soğutma sistemleri, asansör, teknoloji, iç ve dış tasarım ürünleri yer alacaktır.

Katılımcı şirketlere kendi ürün ve/veya hizmetlerini hedef kitleye tanıtma, iş bağlantılarını genişletme, inşaat ve tasarım alanında yenilikler ve yeni teknolojiler hakkında bilgi alışverişinde bulunma imkanı sağlanacaktır. Fuar kapsamında, katılımcı firmalar arasında ikili iş görüşmeleri (B2B) düzenlenecektir. İkili görüşmelere katılmak isteyen firmaların ayrıca katılım formu doldurması gerekmektedir. 

Gürcistan Hükümeti, Gürcistan Acara Özerk Bölgesi Hükümeti, Gürcistan Ekonomi Bakanlığı, Acara Finans ve Ekonomi Bakanlığı, Batum Belediyesi, Gürcistan Ticaret ve Sanayi Odası, Acara Ticaret ve Sanayi Odası, Gürcistan Uluslararası Yabancı Yatırımcılar Derneği (IIA), Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD), Gürcü-Türk İş Adamları Derneği (GÜRTİAD), Gürcistan İş Adamları Derneği (BAG), Gürcistan Uluslararası Ticaret Odası (ICC), Gürcistan ulusal ve yerel TV ve gazeteler "Batumi Build 2022" fuarına destek veren kurum ve kuruluşlardır.

Bahse konu fuar ile ilgili detaylı bilgi almak ve B2B görüşmelerine kayıt yaptırmak isteyen üyelerimizin; Geonet Expo, Magdana Paksadze (Türkçe bilmektedir) ile +99 557 423 39 73, +99 559 946 88 56 telefon numaraları ve geonetexpo@gmail.com e-posta adresi üzerinden iletişime geçmelerini rica ederiz.