BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ 6. YILLIK YATIRIM TOPLANTISI DEİK ÖZEL KATILIMI

AIM (Annual Investment Meeting) tarafından organize edilen Yıllık Yatırım Toplantıları'nın 6.sı bu yıl, Dubai Emiri H.H. Şeyh Mohammed Bin Raşid Al Maktoum’un himayelerinde 11-13 Nisan 2016 tarihinde Dubai ‘de gerçekleşecektir. 

Dünyanın en özel yatırım toplantılarından biri olan AIM 2015’te 124 ülkeden 1388 ikili iş görüşmesi (B2B) ile 725 hükümet iş görüşmesi (G2B) gerçekleştirilmiştir. Üyelerimizin, 2016 yılında 15.000 işadamının ortak projeler üretmek için buluşacağı  ve yatırım ortaklıkları yapacağı bu platformda  stantla veya ziyaretçi olarak yer almak istemeleri halinde aşağıdaki iletişim bilgilerinden İrem Özkan’a ulaşarak DEİK için özel fiyat avantajlarından faydalanmaları mümkün olacaktır.

Katılımcılarımız havayolu Şirketi olarak Emirates Airlines’ı seçtikleri takdirde EVE6AIV kodu ile % 10 indirim kullanabilirler. Vize işlemleri AIM’e aittir. Katılımcılarımızın uçak biletlerini aldıktan sonra pasaport kopyalarını irem@strategic.ae adresine göndermeleri  vize işlemleri  için yeterli olacaktır.

Anlaşmalı olunan oteller IBIS Otel ve NOVOTEL ‘dir. Söz konusu oteller programın yapılacağı yere yürüme mesafesindedir.

Katılımcılarımızın fuar alanına girişi ücretsiz olmakla birlikte AIM süresince oluşan tüm aktiviteler ücretli olacaktır. B2B, konferans, tüm organizasyonlara katılım, öğle yemeği ve gala yemeği için ücretlendirme 1200 ABD doları olup, DEİK Üyeleri için özel  840 ABD doları olarak belirlenmiştir.  

Katılımcılarımız program kayıtlarını irem@strategic.ae adresine ulaşarak yaptırabilir ve otel rezervasyonlarını www.aimcongress.com adresinden gerçekleştirebilirler.

Stand ücreti  shell-scheme için 515$/m2 olarak belirlenmiştir. Katılımcılarımızın DEİK’e özel uygulama içinde stantla birlikte tüm organizasyonlara, Networking davetlerine ve ikili görüşmelere ücretsiz katılımı mümkün olacaktır. Minimum Stant  alanı 9 m2’dir.

Not:  Söz konusu toplantının broşürü ekte bulunmaktadır.