DÜNYA SAĞLIK & 3.YAŞ TURİZMİ KONGRESİ, 19-23 NİSAN 2013, İZMİR

Sayın Üyemiz,

T.C. Sağlık Bakanlığı ve İzmir Sağlık Turizmi Derneği işbirliğinde, 19-23 Nisan 2013 tarihlerinde, İzmir Kaya Termal & Convention Otel'de Dünya Sağlık ve 3.Yaş Turizmi Kongresi gerçekleştirilecektir.

T.C.Sağlık Bakan Yardımcısı Sayın Agah Kafkas'ın başkanlığında gerçekleştirilecek olan Kongre’de, sağlık hizmetlerinin küreselleşmesi, yaşlı turizmi, medikal turizm, uluslararası standartlar ve akreditasyonlar başlıklarında oturumlar ve ikili iş görüşmeler gerçekleştirilecektir. Yurtiçi ve yurtdışından sağlık turizmi sektöründen paydaşların yanı sıra T.C. Sağlık Bakanlığı, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, T.C. Ekonomi Bakanlığı’ndan temsilcilerin de katılımları öngörülmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından DEİK’e iletilen Kongre programı ve katılım sağlaması öngörülen alım heyeti listesi ekte bilgilerinize sunulmaktadır.

Kongre katılım bedeli (stand kiralama, sponsorluk veya katılımcı bedeli) DEİK üyelerine % 15 indirimli olup, erken kayıt dönemi 8 Nisan 2013 Çarşamba gününe kadar kadar uzatılmıştır.

“Herkes için sağlık” teması ile EXPO 2020’ye aday olan İzmir kentinde gerçekleştirilecek olan Kongre’ye katılım sağlamak isteyen firmaların Kongre sekretaryası ile (Özlem Karakış tel: 05334881210 e-mail: ozlemkarakis@gmail.com veya Onur Türkcan’a tel: 05554633250 e-mail: onurturkcan@gmail.com ) iletişime geçmeleri önemle rica olunur.

 

Saygılarımla,


Ek1: Kongre Programı
Ek2: Kongre Alım Heyeti Profili
Ek3: Kongre Fuar Alanı