ENDONEZYA İŞ ADAMLARI HEYETİ, 7-10 ARALIK 2015, ENDONEZYA

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından Kurulumuza iletilen yazıda, T.C. Ekonomi Bakanlığı ve TİM işbirliği ile 7-10 Aralık 2015 tarihleri arasında Endonezya’ya yönelik işadamları heyeti düzenleneceği bildirilmiştir. Jakarta şehrini kapsayacak organizasyonda, iş gezilerinin yanı sıra her iki ülkenin girişimcilerini buluşturan iş görüşmelerinin gerçekleşeceği vurgulanmıştır.

Pazar payımızın arttırılması ve Endonezya’ya yönelik yeni iş imkanları ve yatırımlarının oluşturulması amacıyla düzenlenecek olan söz konusu heyete doğal taşlar, maden ve mineraller, petrol ürünleri, elyaf ve iplik, demir-çelik, iş ve maden makineleri, elektrikli makine ve kablolar, tarım ve alet makineleri, otomotiv ana ve yan sanayi, yaş meyve ve sebze, un, zeytinyağı, şekerli ve çikolatalı mamuller, makarna, maya, endüstriyel bitkiler (tütün) sektörlerinde faaliyet gösteren ve uluslararası standartlara uygun ürünleri imal ve ihraç eden firmaların katılımlarında fayda görüldüğü belirtilmektedir.

Bahse konu heyet katılmak isteyen üyelerimizin http://goo.gl/9LxJRY adresindeki başvuru formunu eksiksiz doldurarak, en geç 27 Kasım 2015 Cuma günü mesai bitimine kadar başvurmaları ve organizasyon çerçevesinde uçak bileti, konaklama, toplantı, transfer ve vize işlemleri için giderlerin karşılanmasını teminen katılımcıların Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Vakıflar Şirinevler Şubesi (Şube kodu:282), (Iban No: TR63 0001 5001 5804 8000 9986 04), Dolar hesabına 1.500-Usd (katılımcının iptal etmesi durumunda iadesiz) avans ödemesi yapmaları gerekmektedir. Ayrıntılı bilgi için TİM (Sn. Şükrü Siyasal,  E- posta: sukrusiyasal@tim.org.tr, Tel: 0212 454 14 74) ile iletişime geçilmesi rica olunur.