EXPO MED BATUMİ 2023 FUARI, 7-9 TEMMUZ 2023, BATUM

Gürcistan Ankara Büyükelçiliği tarafından Kurulumuza iletilen yazıda, 4. Uluslararası Tıbbi Cihaz, Ekipman ve Sağlık Turizmi Fuarı EXPO MED BATUMİ 2023'ün 7-9 Temmuz 2023 tarihleri arasında Gürcistan'ın Batum kentindegerçekleştirileceği belirtilmektedir.  

Yazıda devamla, uluslararası tıbbi cihaz ve sağlık sektörü temsilcilerini bir araya getirmeyi amaçlayan fuar kapsamında; tıbbi ekipman ve cihazlar, tek kullanımlık tüketim ürünleri, tıbbi görüntüleme ve teşhis (tanı) cihazları, önleyici ve teşhis sonrası tedaviler, sağlık hizmetleri, sağlık altyapısı ve varlıkları, IT sistemleri ve çözümleri, ortopedi ve fizyoterapi/rehabilitasyon ürün ve hizmetlerinin tanıtılacağı ifade edilmektedir.

Fuar çerçevesinde, uluslararası tıp konferansı ve katılımcı firmalar arasında ikili iş görüşmelerinin (B2B) düzenleneceği aktarılarak, fuar katılımcılarının sağlık sektöründeki en son teknolojik gelişmeleri takip etme, sağlık turizmini geliştirme ve yeni iş bağlantıları kurma fırsatına sahip olacağı belirtilmektedir.

Fuar hakkında ayrıntılı bilgi için:

Expo Batumi

Magdana Paksadze (Türkçe bilmektedir).

Tel: +995 574 23 39 73, +995 599 46 88 56

E-posta: geonetexpo@gmail.com