GÜNEYDOĞU AVRUPA İŞ FORUMU, 22 - 23 KASIM 2012 İSTANBUL

 Bulgarian Economic Forum(BEF) organizasyonu ve  DEİK işbirliği ile Balkan ülkeleri arasındaki ekonomik ve ticari işbirliğinin geliştirilmesi amacıyla Türkiye ve Balkan ülkerinden üst düzey iş ve siyaset temsilcilerinin katılımları ile 22 – 23 Kasım 2012 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde “Güneydoğu Avrupa İş Forumu” gerçekleştirilecektir.

Türkiye Cumhuriyeti Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sayın Taner Yıldız, Bulgaristan Dışişleri Bakanı Sayın Nikolay Mladenov, Bulgaristan Bölgesel Gelişme Bakanı Sayın Liliana Pavlova, Bulgaristan Bilişim Teknolojileri ve Haberleşme Bakanı Sayın Ivailo Moskovski, Bulgaristan Ekonomi, Enerji ve Turizm Bakan Yardımcısı Sayın Evgenia Haritonova, Moldova Ekonomi Bakan Yardımcısı Sayın Octavian Calmic’ın Forum’u onurlandırmaları ve katılımcılara hitap etmeleri beklenmektedir.

İki gün sürecek forumda,  enerji ve doğal kaynaklar, ulaştırma altyapısı, tarım, lojistik, bilişim ve telekomünikasyon, yeşil ekonomi sektörlerinde eş zamanlı olarak oturumlar gerçekleştirilecektir. İş Forum’unun detayları ekte bilgilerinize sunulmakta olup, katılım koşulları, katılımcılar ve güncel program ile kayıt işlemleri için aşağıdaki linkin kullanılması rica olunur.  

 http://www.biforum.org/index.html