“HONG KONG: ASYA’DA YENİ FIRSATLARIN DEĞERLENDİRİLMESİNİN ARTAN ÖNEMİ” ONLİNE SEMİNERİ, 10 HAZİRAN 2021

DEİK/Türkiye-Hong Kong İş Konseyi'nin karşı kanat kuruluşu Hong Kong Ticaret Geliştirme Konseyi (HKTDC) tarafından, Avrupa ülkelerindeki Hong Kong Ticaret Birlikleri iş birliği ve Türkiye'den DEİK'in destekleriyle 10 Haziran 2021 tarihinde  TSİ 11.00-12.15 saatler arasında "Asya'da Yeni Fırsatların Artan Önemi" konulu çevrim içi bir etkinlik düzenlenecektir.

Covid-19 kapsamındaki belirsiz küresel iş ortamına rağmen Hong Kong,  açık iş ortamı, serbest ekonomisi, hukukun üstünlüğü, köklü altyapı sistemi ve uluslararası yetenek havuzu ile Asya'daki uluslararası finans merkezi olarak rekabet gücünü korumaktadır. Hong Kong, Çin ana karasıyla sürekli büyüyen iş ilişkisi ve sınırsız pazar potansiyeli ile değer yaratmaya devam etmektedir.

Söz konusu çevrim içi seminerde, Hong Kong'un önde gelen iş insanları ve ekonomistleri tarafından Hong Kong ve Greater Bay Area olarak adlandırılan Guandong-Hong Kong Macao bölgesinin Avrupalı şirketlere yönelik sunduğu fırsatlar değerlendirilecektir. Toplantının son bölümünde katılımcılar için bir networking bölümü de bulunmaktadır. İlgili seminerin programı ekte bilgilerinize sunulmuştur.

Bu çerçevede, ilgili seminere katılmak isteyen üyelerimizin, 28 Mayıs Cuma gününe kadar https://info.hktdc.com/dm/CP2224548/index_en.htmllinki üzerinden kayıt yaptırmaları rica olunur. Seminere ilişkin sorularınız için HKTDC İstanbul Ofisi (İlgili Kişi: Sn. Gizem Gürel, tel: 0212 287 46 78, 0554 936 53 64)  ile iletişime geçebilirsiniz.