İNOVALİG- İNOVASYON ŞAMPİYONLARI

Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından kurumumuza iletilen yazıda, Türkiye'nin ilk inovasyon geliştirme programı olan ve her yıl Türkiye'nin inovasyon şampiyonlarını belirleyen İnovaLİG programı bu yıl 5'inci kez gerçekleştirilecektir.

İnovaLİG 2017'de ulaşılan 971 başvuru sayısı ile Türkiye, IMP3 rove programına katılımın en yüksek olduğu ülkelerden biri haline gelmeyi başarmıştır. 2017 yılının İnovaLİG kazananları, Sayın Cumhurbaşkanımızın teşrifleriyle onurlandırdıkları Türkiye İnovasyon ve Girişimcilik Haftası'nda ödüllerini almışlardır. İnovaLİG ile şirketler hem inovasyon yetkinlikleri bazında yarışmakta hem de inovasyon kültürlerini interaktif bir platformda geliştirme fırsatı bulmaktadırlar. İnovasyon değerlendirmesini tamamlayan her firmaya, kapsamlı inovasyon değerlendirme ve kıyas analizi raporu ücretsiz olarak sunulmaktadır. İnovaLİG sayesinde firmalarımız, yıllar içerisinde inovasyon gelişimlerini takip ederek orta ve uzun vadeli inovasyon vizyonlarını geliştirmektedirler.

Bu kapsamda, üyelerimizin hem yıllar itibariyle inovasyon gelişimlerini görmesi, hem de inovasyon alanında uluslararası tecrübeye ortak olmaları için 10 Mart 2018 tarihine kadar  www.inovalig.com adresinden İnovaLİG 2018'e ücretsiz olarak katılım sağlanabilmektedir.