İRAN ULUSLARARASI DANIŞMANLIK VE MÜHENDİSLİK FUARI, 1-4 ŞUBAT, TAHRAN

T.C. Ekonomi Bakanlığı tarafından iletilen bir yazıda, 1-4 Şubat 2017 tarihlerinde İran'ın başkenti Tahran'da "International Consulting and Engineering Services Exhibition – ICES EXPO 2017" – Uluslararası Danışmanlık ve Mühendislik Fuarı'nın ilkinin gerçekleştirileceği belirtilmektedir.

DEİK / Uluslararası Teknik Müşavirlik İş Konseyi'nin Türkiye standı ile katılacağı bu fuara, İran'ın Enerji Bakanlığı, Karayolları Bakanlığı, Konut ve Şehircilik Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı ve İran Müşavir Mühendisler Birliği gibi ilgili Bakanlık ve kuruluşları stantlarıyla katılım sağlayacaklardır. Ülke üzerine uygulanan ambargoların bir kısmının kalkmasının ardından uluslararası arenada tekrar yerini almaya hazırlanan İran, yeni teknoloji ve know-how transferi yaparak altyapı projelerini ve kalkınma programını hızla hayata geçirmeyi planlamaktadır.

ICES EXPO 2017 fuar içeriğine ait detaylı bilgi ekte yer almakta olup bireysel katılım online kayıt formu linki üzerinden ücretsiz olarak yapılmaktadır. Türk müşavir mühendis, mimar, müteahhit ve inşaat malzemecisi firmalarımızın katılımında fayda görülen fuara inşaat sektöründen katılacak firmalardan 2 temsilcinin uçak ve konaklama masraflarının %50'si Ekonomi Bakanlığı teşvikleri kapsamında geri talep edilebilir. 

Fuara katılım ücretsiz olup linkte yer alan online kayıt formunun doldurulması gerekmektedir. Bilgi için DEİK / Uluslararası Teknik Müşavirlik İş Konseyi (Nil Osmanoğlu, Tel: 0212 339 5020, e-mail: nosmanoglu@deik.org.tr) ile iletişime geçilmesi rica olunur.

Katılım Formu: http://ices-expo.com/en/user/temp.php?irantech=3