ISAF, ELEX, LED & LED VE YAPEX FUARLARI

DEİK Üyesi TG EXPO Danışmanlık organizasyonunda, yakın dönemde düzenlenecek olan fuarların listesi aşağıda dikkatlerinize sunulmaktadır.

• 16. ISAF Güvenlik ve Yangın Fuarı, 20-23 Eylül 2012, İstanbul Fuar Merkezi, www.isaffuari.com
Türkiye’nin sektöründeki tek uluslararası güvenlik ve yangın fuarı olan ISAF Fuarı, toplam 13.500 m2 alanda 9. Ve 10. salonlarda düzenlenecek olup, güvenlik, yangın ve RFID ile ilgili yerli ve yabancı firmaların katılımı ile gerçekleşecektir.
 
• ELEX – Elektrik Çevrimi, İletimi ve Dağıtımı Fuarı, 27-30 Eylül 2012, İstanbul Fuar Merkezi, www.electronistfuarı.com
Üretilen elektriğin çevrimi, iletimi ve dağıtımı ile ilgili ürünleri, hizmetleri ve ekipmanları sunan firmaların yer alacağı fuar, bu kapsamda Türkiye’de gerçekleştirilen ilk fuardır.

• LED Aydınlatma Fuarı, 27-30 Eylül 2012, İstanbul Fuar Merkezi, www.ledfuari.com
Özellikle LED aydınlatma ürünlerinin yoğun olarak segilendiği LED Fuarı’nda LED ekranlar, reklam ürünleri, dekoratif ürünler, iç mekan ve dış mekan aydınlatma malzemeleri gibi her türlü Led ürünleri ile Led aksamları birarada sergilenecektir.

• 20. Uluslararası YAPEX Yapı Fuarı, 18-21 Ekim 2012, Antalya Fuar Merkezi, www.yapexbuild.com
Yapex Tadilat, Yapex Windoor ve Yapex Seramik & Banyo kısımlarından oluşan YAPEX Yapı Fuarı, yapı sistem ve teknolojileri, yenileme ürünleri, cephe sistemleri, izolasyon çözümleri, seramik ürünleri, restorasyon ve restorasyon teknikleri bölümlerinden oluşmaktadır.

Söz konusu fuarlar hakkında bilgi almak isteyen üyelerimiz TG EXPO Danışmanlık  0216 338 45 25 no’lu telefondan Mirna Çolak ile temasa geçebilirler.