İSTANBUL TİCARET ODASI (İTO) TAYVAN TİCARET HEYETİ, 25-28 HAZİRAN 2014, TAYVAN

Sayın Üyemiz,

İstanbul Ticaret Odası’ndan Kurulumuza iletilen yazıda; 25-28 Haziran 2014 tarihleri arasında Tayvan’ın Taipei şehrinde düzenlenecek olan Food Taipei, Foodtech&Pharmatech Taipei, Taipei Pack, Taiwan Horeca, HALAL Taiwan Fuarları’na yönelik olarak Ticaret Heyeti Programı düzenleneceği bildirilmektedir.

Gıda, içecek, gıda makine ve ekipmanları, kağıt ve plastik ambalajlar, hotel, restaurant ve catering ürün ve ekipmanları, helal gıda alanlarında faaliyet gösteren üyelerimizin iştirak edebileceği programda firmalarımız ile ilgili ülkedeki girişimciler arasında ikili iş görüşmeleri organizasyonu gerçekleştirilecektir.

Söz konusu organizasyona katılım bedeli 1516 € olup bu bedele İstanbul- Tayvan gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti, 3 gece otel konaklaması, otel- alan transferleri ve ikili görüşmeler organizasyonu dahildir.

Organizasyon için KOSGEB desteği başvurusu yapılacak olup KOSGEB üyesi firmalarımız 2.000 TL’ye kadar destek kapsamında iade alabileceklerdir.

Bu kapsamda , İTO tarafından düzenlenecek Tayvan Ticaret Heyeti Programına katılmak isteyen üyelerimzin en geç 2 Mayıs 2014 Cuma gününe kadar ekte sunulan ön başvuru formunu doldurarak İTO’ya (E-posta: hulya.torlak@ito.org.tr / Faks:0212 512 10 63) iletmeleri gerekmektedir.

Bilgilerinize sunarım.

Saygılarımla,


EK: Ön Başvuru Formu