KANADA MADENCİLİK ZİRVESİ VESİLESİ İLE GÜNEYDOĞU AVRUPA BÖLGESİ FORUMUNDA TÜRKİYE OTURUMU, 1 MART 2013, TORONTO

Sayın Üyemiz,

Kanada ile enerji (yenilenebilir enerji), madencilik, inşaat ve turizm alanında iş yapmak, sektörler hakkında bilgi toplamak ve network ağını genişletmek isteyen tüm şirketlere yönelik yapılacak “South Eastern European Business Forum”, Dış İlişkiler ve Uluslararası Ticaret Bakanlığı (DFAIT) ve Kanada İhracatı Geliştirme Merkezi (EDC) danışmanlığında, Kanada Atlantik Konseyi tarafından 1 Mart 2013 Pazartesi günü Ontario Investment Trade Center’da gerçekleştirilecektir. Katılacak ülkeler Arnavutluk, Bosna Hersek, Bulgaristan, Hırvatistan, Gürcistan, Makedonya, Romanya, Sırbistan, Slovenya ve Türkiye’dir.

Program kapsamında Forum’a iştirak edecek şirketler gelecekte gerçekleştirmek istedikleri veya süreci halen devam eden projelerinin tanıtımını yapma fırsatını bulacaktır. Toplantı kapsamında ikili görüşme yapılacaktır. Ayrıca “Kamu – Özel Sektör Ortaklığı” projelerine ağırlık verilecektir.

Söz konusu iş forumuna katılım ücreti DEİK üyeleri için 85 Kanada Doları, üye olmayanlar için 100 Kanada Doları’dır. Katılmakla ilgilenen üyelerimiz kayıt için, amerikastaj@deik.org.tr ve richard.mabley@atlantic-council.ca mail adreslerine  başvurmaları gerekmektedir.

Saygılarımla,

Ek : Toplantı Tanıtım Broşürü