KUZEY AFRİKA-TÜRKİYE İNŞAAT FORUMU VE İKİLİ İŞ GÖRÜŞMELERİ, 23 MAYIS 2017, İSTANBUL

YEM Fuarcılık tarafından düzenlenen 40. Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul "Konuk Bölge Kuzey Afrika Projesi" kapsamında, 23 Mayıs 2017, Salı günü TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde 14:30-18:00 saatleri arasında "Kuzey Afrika - Türkiye İnşaat Forumu ve İkili İş Görüşmeleri" toplantısı gerçekleştirilecektir. 

Cezayir, Fas ve Tunus İstanbul Başkonsoloslukları ve DEİK/Türkiye-Afrika İş Konseyleri destekleri ile düzenlenen forumda, yeni satınalma ve işbirliği fırsatları için platformlar oluşturulması ve yapı sektörü alanında Türkiye ve katılımcı ülkeler arasında ticari ilişkilerin geliştirilmesi hedeflenmektedir.

Söz konusu etkinlikte, Fas, Tunus, Cezayir'in Başkonsolosları ve ülkelerin önde gelen müteahhitlik kuruluşlarının temsilcileri, Türkiye Müteahhitler Birliği (TMB) ve İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (İMSAD) Başkanları, Türk Eximbank ve DEİK'in üst düzey yetkilileri konuşmacı olarak yer alacaktır.

Bahsekonu etkinliğe bölgeden alım heyeti kapsamında katılım gösterecek kurum temsilcileri listesi ekte yer almakta olup, detaylı bilgi için YEM Fuarcılık (Buğu Şenel, E-Posta: bsenel@yapifuari.com.tr, Tel: 0212 266 70 10 / dahili: 3113) ile iletişime geçilmesi rica olunur.