MEKSİKA DEVLET BAŞKANI ENRİQUE PEÑA NİETO’NUN KATILIMLARIYLA TÜRK-MEKSİKA İŞ KONSEYİ TOPLANTISI, 18 ARALIK 2013, İSTANBUL

Sayın Üyemiz,

Meksika Devlet Başkanı Enrique Peña Nieto, 17 Aralık 2013 tarihinde DEİK/Türk-Meksika İş Konseyi tarafından düzenlenecek Türk-Meksika İş Konseyi Toplantısı’nı onurlandıracaktır.

Türkiye ve Meksika’nın 85 yıllık ikili ilişki tarihine rağmen, Meksika Devlet Başkanı Enrique Peña Nieto Türkiye’ye resmi ziyarette bulunacak olan ilk Meksika Devlet Başkanı’dır. Ziyaret bu yönüyle ikili ilişkilerde bir dönüm noktası olarak addedilmektedir.

Meksika Devlet Başkanı Enrique Peña Nieto’nun katılımlarıyla 17 Aralık 2013 tarihinde saat 10.30’da İstanbul’da gerçekleştirilecek olan Türk-Meksika İş Konseyi Toplantısı akabinde Meksikalı firmalar ile networking yapma imkanı da sunulacaktır. Toplantı’nın gerçekleştirileceği mekan bilgisi tarafınıza bilahare iletilecektir.

Söz konusu toplantıya katılmakla ilgilenen üyelerimizin ekli katılım formunu doldurarak en geç 13 Aralık Cuma günü mesai bitimine kadar DEİK’e (meksika@deik.org.tr) iletmeleri beklenmektedir.


Saygılarımla,

 Ek: Katılım Formu