‘MUSUL ( NİNAWA ) YATIRIM KONFERANSI’

DEİK/Türk-Irak İş Konseyi, Ninawa Yatırım Komisyonu işbirliğiyle, Irak Parlamentosu Başkanı Sayın Osama Al-Nujaifi’nin katılımlarıyla, 02-03 Mayıs 2012 tarihlerinde, Swiss Otel İstanbul’da ‘ 1. Uluslararası Ninawa Yatırım Konferansı’ düzenlenecektir.

Söz konusu seminere, Irak’tan Bakan, bürokrat ve özel sektör temsilcileri de iştirak edeceklerdir. Toplantı kapsamında Musul Vilayeti’nin yatırım ortamının yanı sıra, inşaat ve altyapı sektörlerindeki işbirliği fırsatları ve ihracat imkanları ele alınacaktır. Toplantıda Musul’daki  iş olanaklarına  ve 2012 yılında inşaat ve altyapı ile ilgili açılacak devlet ihalelerine dair sunumlar yapılacaktır. Toplantı kapsamında, ikili görüşmeler de yapılacaktır.

Bu çerçevede, söz konusu toplantıya katılmak isteyen üyelerimizin kayıtlarını https://docs.google.com/spreadsheet/embeddedform?formkey=dDU2Z2FJaWZ5dmVnUk5QVDFCLXR2V3c6MA internet adresi üzerinden yapmaları ve katılım teyitlerini  DEİK’e (E-mail: nkilit@deik.org.tr, Faks: 0212 270 35 92) iletmeleri gerekmektedir.

Ek:  Program