NANOTEKNOLOJİK YALITIM MALZEMELERİ HK.


Rusya Federasyonu’nun Türkiye’deki Ticaret Mümessilliği’nden Kurulumuza iletilen bir yazıda, Rus bilim adamlarının geliştirmiş oldukları Termo-S ve Blister-BM isimli nanoteknoloji özellikli malzemelerin, alanlarında en iyi seçilmelerinden dolayı 2011 yılında Cenova’da düzenlenen uluslararası bir sergide ödül almış oldukları bildirilmektedir.

Söz konusu Termo-S malzemesi ısı, gürültü, nem yalıtımının yanında aşınma ve yangına karşı korumasıyla daha yararlı ve ekonomik olmaktadır. Blister-BM ise boya gibi iç ve dış cephede (metal, ahşap, beton vb. yüzeylere) uygulanabilen sıvı bileşenlerden oluşmaktadır. Bu malzemeler sadece binalarda değil aynı zamanda iklimlendirme sistemleri, boru hatları, araba ve gemilerde de kullanılabilmektedir.

Bu malzemelerin üreticisi olan “Fastforming” isimli Rus firması yabancı piyasaya açılmayı amaçlamakta olup, şirketin tanıtımı broşürüne https://www.deik.org.tr/Contents/FileAction/2916 internet adresinden ulaşılabilmektedir. Ayrıca, aşağıda belirtilen noktalardan söz konusu firma yetkilileri ile irtibat kurulabilir.

Saygılarımla.

 


“Fastforming”

Tel.:    +7(8452)674520
           +7(905)0343802,
E-mail: nano64@inbox.ru
            9050343802@mail.ru