PURE LONDON ULUSLARARASI BAYAN HAZIR GİYİM VE AKSESUAR FUARI , LONDRA, 4-6 AĞUSTOS 2013

Uluslararası tanıtım çalışmaları TG-Expo tarafından yürütülen Pure London Uluslararası Bayan Hazır Giyim ve Aksesuar Fuarı, 4-6 Ağustos 2013 tarihlerinde Londra Olimpia’da gerçekleştirilecektir.

Pure London fuarı, Şubat ve Ağustos aylarında olmak üzere yılda iki kez, Londra Olimpia’da düzenlenmektedir. Bu yıl 34.sü yapılacak olan Fuar, her sezon 13.000 sektörel ziyaretçiyi ve 1000’in üzerinde markayı bir araya getirmektedir.

15.000 bağımsız moda şirketi ve 90 büyük parekende satış mağazası bulunan İngiltere hazır giyim pazarı 2011 yılında, Türkiye için İran, Irak ve Almanya’dan sonra 2. büyük ihracat pazarı olarak açıklanmıştır. İngiliz hazır giyim ve tekstil üretimi azalmakta olup, Türkiye hazır giyim ihracatını sürekli arttırmakta ve Türk firmaları ilgi görmektedir. Fuara katılacak kilit satın alıcılar arasında; Harvey Nicholes, Fenwick, Debenhams, Harrods, John Lewis, House of Fraser, River Island, Selfridges, Amazon, Black White Denim, Next gibi firmalar vardır.

Fuar hakkkında detaylı bilgi için TG Expo Uluslararası Fuarcılık A.Ş. ( İlayda Çolak, Bölge Satış ve Pazarlama Sorumlusu, ilayda@tg-expo.net 0216 338 45 25) ile temas kurulabilir.

Bilgilerinize sunarım.

Saygılarımla,