RUSYA / KRASNODAR BÖLGESİ İŞ İNSANLARI HEYETİNİN KATILIMI İLE İKİLİ İŞ GÖRÜŞMELER ETKİNLİĞİ, İSTANBUL

İstanbul Sanayi Odasından (İSO) Kurulumuza iletilen bir yazıda, 2 Kasım 2018 Cuma günü 10:00-12:30 saatleri arasında İSO Odakule Tünel Salonu'nda Rusya'nın Krasnodar bölgesinde faaliyet gösteren firma temsilcilerinin ülkemizi ziyareti kapsamında "Türkiye-Rusya İkili İş Görüşmeler Etkinliği"nin organize edileceği bildirilmektedir.

Yazıda devamla, bir milyonluk nüfusu ile Krasnodar şehrinin, üniversiteleri, müzeleri, tiyatroları, zengin tarihi, gelişmiş kara, hava ve demiryolu ulaşım ağıyla Rusya Federasyonu'nun önde gelen metropolleri arasında yer aldığı, bölge ekonomisinin tarım, gıda işleme, turizm ve madencilik sektörleri üzerinde yoğunlaştığı belirtilmektedir.

Bu bağlamda, konuk heyet listesi ve program akışı ekte sunulan etkinliğe katılmak isteyen üyelerimizin ilişikteki  formu detaylı şekilde doldurarak 1 Kasım 2018 tarihine kadar mameral@iso.org.tradresine göndermeleri gerekmektedir. Etkinliğe katılım ücretsiz olup, görüşme dili İngilizcedir. İkili iş görüşmeleri esnasında tercüman desteği sağlanmayacak olup formun İngilizce doldurulması gerekmektedir.