SF INTERNATİONAL LOJİSTİK FİRMASININ İŞ BİRLİĞİ TALEBİ HK.

T.C. Ticaret Bakanlığımızdan Kurulumuza iletilen yazıda, 1993 yılında Çin'de faaliyetlerine başlayan ve hali hazırda Asya'daki önemli lojistik hizmet sağlayıcı şirketlerinden olan SF International şirketinin "Küresel İş Ortakları" projesi kapsamında ülkemizde iş birliğinde bulunabileceği bir lojistik hizmet sağlayıcısı firma arayışında olduğu iletilmiştir.

Asya genelinde lojistik başlığı altındaki hızlı kargo, soğuk zincir tedarik yönetimi, karayolu taşımacılığı, depolama gibi farklı faaliyet kollarında iştigal alanı bulunan şirketin, koronavirüs salgını ile birlikte artan sınır ötesi e-ticaret eğilimine bağlı olarak, ülkemizde geliştirmek istediği iş birliğinin "hızlı kargo taşımacılığı" alanında olmasının planlandığı belirtilmektedir.

SF International şirketine ait firma profili ve şirketin Küresel İş Ortakları programına ilişkin ilan detayları ekte yer almaktadır. SF International ekibi ile irtibata geçmek isteyen üyelerimizin Hong Kong Ticaret Ataşeliği (e-posta: Hongkong@ticaret.gov.tr) ile iletişime geçmeleri rica olunur.