ST. PETERSBURG ULUSLARARASI EKONOMİ FORUMU, 15-18 HAZİRAN 2022

Roscongress Foundation tarafından Kurulumuza iletilen yazıda, Roscongress ev sahipliğindeSt.Petersburg'da 15-18 Haziran 2022 tarihleri arasındabu yıl 25'ncisi düzenlenecek St.Petersburg Uluslararası Ekonomi Forumunun (SPIEF) yapılacağı bilgisi yer almaktadır.

1997 yılından bu yana düzenelenen ve yıllar içinde küresel ekonomi gündemini belirleyen kilit uluslararası etkinliklerden biri haline gelen St.Petersburg Uluslararası Ekonomi Forumu, gündemin en önemli konularını yorumlamak üzere; devlet ve hükümet başkanları, uluslararası kuruluşların liderleri, çok uluslu şirketlerin yöneticileri, iş dünyası temsilcileri ile çeşitli uzman ve basın mensuplarını her yıl St. Petersburg'da bir araya getirmektedir.

Bu sene Mısır'ın onursal konuk ülke statüsüne sahip olduğu Forumda katılımcılar, iletişim ağlarını genişletme, fikir teatisinde bulunma, yeni anlaşmalar yapma ve yatırım sözleşmeleri imzalama imkanı bulacaktır.

Foruma katılmak isteyen üyelerimizin bağlantıdan Roscongress Foundation sayfasında yer alan formu doldurarak kayıt yapması gerekmekte olup, Forum hakkında ayrıntılı bilgi için Forum Bilgi Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Tel.                  : +7 (812) 680 00 00

E-posta           : info@forumspb.com

Web                : www.forumspb.com