T.C. EKONOMİ BAKANI NİHAT ZEYBEKCİ VE RUSYA FEDERASYONU EKONOMİK KALKINMA BAKANI ALEKSEY ULYUKAYEV’İN KATILIMLARI İLE TÜRKİYE – RUSYA İŞ FORUMU, 22 NİSAN 2015, ANTALYA

Rusya Federasyonu  ile ticari ve ekonomik işbirliğimiz memnuniyet verici seviyeye ulaşmış olup, bugün Rusya Türkiye’nin en önemli ticari ortaklarından biri konumundadır. Ancak gerçek potansiyeli yakalamak, önümüzdeki dönem için hedeflenen 100 milyar dolarlık ikili ticaret hacmine ulaşmak amacıyla ülkelerimiz hükümetleri tarafından kesintisiz çalışma yürütülmekte olup, bu çerçevede Türkiye ve Rusya Ekonomi Bakanları hem kendi aralarında, hem de iş dünyası temsilcileri ile sıklıkla bir araya gelerek güncel konuları değerlendirmektedirler.

 

Bu bağlamda, DEİK / Türkiye-Rusya İş Konseyi organizasyonunda 22 Nisan 2015 tarihinde Antalya Rixos Downtown otelinde T.C. Ekonomi Bakanı Sayın Nihat Zeybekci ve RF Ekonomik Kalkınma Bakanı Sayın Aleksey Ulyukayev’in katılımları ile Türkiye – Rusya İş Forumu ve Firmalar Arasında İkili Görüşmeler düzenlenecektir.

 

Taslak programı ekte sunulan söz konusu etkinliğe katılmayı arzu eden üyelerimizin en geç 21 Nisan 2015, Salı günü saat 12:00’a kadar http://kayit.deik.org.tr/KatilimFormu/60/39  adresli internet bağlantısı üzerinden online kayıt yaptırarak, DEİK üyesi firma temsilcileri için kişi başı 200 TL, üye olmayanlar için kişi başı 300 TL katılım ücretini online kayıt sayfasında belirtilen hesaba yatırmalarıgerekmektedir. Üzerindekatılımcının ad ve soyadının belirtildiği katılım ücretinin yatırılmış olduğunu gösterir dekontların avrasya@deik.org.tr e-posta adresine iletilmesi rica olunur.