T.C. EKONOMİ BAKANI SAYIN ZAFER ÇAĞLAYAN BAŞKANLIĞINDA TÜRKİYE-AZERBAYCAN-GÜRCİSTAN İŞ FORUMU, KARS, 9 HAZİRAN 2012

Sayın Üyemiz,

İlki T.C. Ekonomi Bakanlığı koordinasyonu, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve DEİK organizasyonunda 15 Şubat 2012 tarihinde Tiflis-Gürcistan’da gerçekleştirilen Türkiye-Azerbaycan-Gürcistan İş Forumu (TAG-İF)’in ikinci toplantısı, 9 Haziran 2012 tarihinde Devlet Su İşleri (DSİ) Sosyal Tesisleri, Kars’ta gerçekleştirilecektir.

Söz konusu İş Forumu’na T.C. Ekonomi Bakanı Sayın M.Zafer Çağlayan, Gürcistan Ekonomi ve Sürdürülebilir Kalkınma Bakanı Sayın Vera Kobalia ve Azerbaycan Ekonomik Kalkınma Bakanı Sayın Şahin Mustafayev, TOBB / DEİK Başkanı Sayın M.Rifat Hisarcıklıoğlu ve ilgili ülkelerden işadamları katılacaktır.

Girişimcilerimize potansiyel iş fırsatları sunan Azerbaycan ve Gürcistan’da pazar payımızın artırılması ve adı geçen ülkelere yönelik yeni ihracat imkânlarının oluşturulması amacıyla düzenlenecek söz konusu İş Forumu’na Türkiye, Azerbaycan ve Gürcistan’dan üst düzey yetkililerin katılımıyla düzenlenecek İş Forumunun yanı sıra, üç ülke girişimcileri arasında iş görüşmeleri gerçekleştirilecektir.

Bu çerçevede, Türkiye-Azerbaycan-Gürcistan İş Forumu’na katılmak isteyen üyelerimizin başvuru formunu eksiksiz doldurarak,  7 Haziran 2012, Perşembe günü saat 18:00’a kadar DEİK'e (H. Çağla Mazlum, Tel: 0212 339 50 10, E-mail: avrasya@deik.org.tr / Faks: 0212 270 37 84 ) iletmeleri gerekmektedir.

Saygılarımla.


Ek-1 :  Başvuru Formu (1 Sayfa)
Ek-2 :  Taslak Program (1 Sayfa)