“TARIM ALANINDA TÜRKİYE – AZERBAYCAN İŞBİRLİĞİ” KONFERANSI, 20-21 ARALIK 2013, BAKÜ

Sayın Üyemiz,

Malumları olduğu üzere, DEİK / Türk-Azerbaycan İş Konseyi olarak, ülkemiz ile Azerbaycan arasında tarım alanında işbirliğinin geliştirilmesi amacıyla bazı etkinlikler planlanmaktadır.

Bu bağlamda önümüzdeki dönem etkinliklerden, Azerbaycan Cumhuriyeti Tarım Bakanlığı ve Ekonomi ve Sanayi Bakanlığı himayelerinde, Azerbaycan Sahipkarlar (İşverenler) Konfederasyonu (ASK) ve DEİK / Türk-Azerbaycan İş Konseyi organizasyonunda, Azerbaycan-Türkiye İşadamları Birliği (ATİB) destekleriyle 20 Aralık 2013, Cuma günü Bakü’de “Tarım Alanında İşbirliği Konferansı”nın düzenlenmesi öngörülmektedir.

Gündemine kümes hayvancılığı ve damızlık hayvan yetiştiriciliği, seracılık, fidancılık ve fide yetiştiriciliği alanında işbirliği konularının ağırlıklı olarak alınması planlanan etkinliğe, yukarıda bahsi geçen kurum ve kuruluşların temsilcileri, Azerbaycan Cumhuriyeti Tarım Bakanı ve T.C. Tarım, Gıda ve Hayvancılık Bakanlığı yetkililerinin yanı sıra, iki ülkeden ilgili meslek kuruluşları, sektör temsilcileri, uzman, araştırmacı ve öğretim görevlileri davet edilecektir.

Ayrıntılı programı bilahare iletilecek olan etkinliğimize katılmayı arzu eden üyelerimizin ekte yer alan katılım formunu eksiksiz doldurarak, uçak bileti hariç, Bakü’de iki gece konaklama ve kahvaltı, ziyaret süresince yapılacak transferler, ikili görüşmeler organizasyonu vb. masraflar dahil olmak üzere kişi başına toplam 300 Avro katılım ücretinin “Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu / Avrasya” banka hesabına (Türkiye İş Bankası Beyoğlu Şubesi, Şube kodu: 1011, IBAN: TR95 0006 4000 0021 0113 3145 67 Avro Hesabı)  yatırıldığını gösteren banka dekontu ile birlikte en geç 16 Aralık 2013, Pazartesi günü mesai saati bitimine kadar DEİK’e (Nurengiz Eşki, tel: 0212-339 50 54, e-posta: neski@deik.org.tr, faks: 0212-270 37 84) iletmeleri gerekmektedir.


Saygılarımla.

 

Ek:
- Katılım Formu (1 sayfa)
- Taslak Seyahat Programı (1 sayfa)