TAYSAD VE OIB ORGANİZASYONUNDA YAPILACAK VI. AFTERMARKET KONFERANSI, 29 MAYIS 2015, THE GREEN PARK PENDİK HOTEL & CONVENTİON CENTER İSTANBUL

Bu yıl Aftermarket Konferansı’nın altıncısı 29 Mayıs 2015 tarihinde düzenlenecektir. 2010 yılından bu yana düzenlenen, yurtiçi ve yurtdışından olmak üzere sektörün sayılı profesyonellerinin desteği ile gerçekleştirilen bu konferans, bu yıl TAYSAD ve OIB organizasyonunda yapılacaktır.

Konferansımızın bu yıl odaklanacağı ana konular; Sektöre Genel Bakışın yanı sıra, Otomotiv satış sonrasındaki gelişme ve yeni trendler üzerine olacaktır.

İlgili konferansın üyelerinize duyurulması doğrultusunda desteğinizi rica ederiz. Konferans ile ilgili detaylara aşağıda yazılı konferans web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. www.taysadaftermarket.com Konferans programı tarafınıza ayrıca ekli olarak gönderilmiştir.

Otomotiv aftermarket sektöründeki birçok yeniliğin paylaşılacağı ve tartışmaya sunulacağı konferansımızda sizi ağırlamaktan onur duyacağız. Davetimizi kabulünüz ile konferansımıza göstereceğiniz destek bizleri mutlu edecektir