TÜRK FİRMALARI İLE İŞBİRLİĞİ YAPMAK İSTEYEN MALTALI FİRMALAR HAKKINDA

Malta Ticaret Girişim ve Sanayi Odası’ndan Kurulumuz’a, Türk firmaları ile işbirliği yapmak ve Türkiye pazarında faaliyet göstermek isteyen Maltalı firmaların bilgileri iletilmiştir. Bu kapsamda verilen detaylar aşağıda bilgilerinize sunulmaktadır.

Methode Electronics (https://www.youtube.com/watch?v=GVoCg0PtFeM)  

Methode Electronics kullanıcı arayüzü, sensörler ve anahtarlar, enerji ve data başta olmak üzere özel tasarlanmış ileri teknoloji mühendislik uygulamalarında dünyanın önde gelen firmalarından biridir. Başta beyaz eşya sektörü olmak üzere çeşitli sektörlerdeki firmalara hizmet sağlamaktadır. Whirlpool, Electrolux gibi dünya lideri firmalara hizmet veren Methode Electronics, Türk firmalarla işbirliği yapmak istediğini ifade etmiştir.

Snajs Ltd. (www.snajs.com)

Snajs Ltd. Firması online alışveriş platformları sunan bir firmadır. Firma tedarikçilerine, ücretsiz olarak, ürünlerini satabilecekleri tam gelişmiş bir online platform hazırlamaktadır. Sistem, satış komisyonu usülüne gore işlemekte, tedarikçinin sattığı ürünlerden Snajs firmasına önceden kararlaştırılmış olan komisyonu ödemesi şeklinde devam etmektedir. Anılan firma, başta uluslararası elektronik ürünleri toptancıları başta olmak üzere çeşitli sektörlerde Türk firmalarıyla işbirliği yapmayı hedeflemektedir.

Lion Creek Yazılım Geliştirme

Lion Creek Yazılım Geliştirme Şirketi Snajs Ltd. çatısı altında faaliyet göstermekte olup, yazılımlarını Türkiye’de lisanslamayı hedeflemektedir. Detaylı bilgilere ekte yer verilmiştir.

Anılan firmalar ile işbirliği yapmayı arzu eden ve daha detaylı bilgilere ulaşmak isteyen üyelerimizin Malta-Türkiye İş Konseyi ve Malta Ticaret Odası (İlgili Kişiler: Mark Bencini, mark@vallettalegal.com; Lina El Nahhal, lina.el-nahhal@maltachamber.org.mt ) iletişime geçmeleri rica olunur.