TÜRKİYE-KORE İŞ KONSEYI ORTAK TOPLANTISI, 18 EKIM 2017, SEUL

"The 18th World Knowledge Forum" vesilesi ile DEİK/Türkiye-Kore İş Konseyi, KCCI (Korea Chamber of Commerce and Industry) ve KOTRA (Korea Trade-Investment Promotion Agency) işbirliğinde, 18 Ekim 2017 tarihinde Seul'de "Türkiye-Kore İş Konseyi Ortak Toplantısı" düzenlenecektir. 

İki ülke arasındaki yatırım ve işbirliği fırsatlarının  değerlendirileceği söz konusu toplantıya Kore'nin önde gelen firmalarının katılım sağlamaları beklenmektedir. 

Programa ilişkin taslak program ekte yer almaktadır. Uçuş ve konaklama rezervasyonları katılımcıların kendilerine aittir. Türk vatandaşları Kore Cumhuriyeti'ne yapacakları ziyaretlerde üç aya kadar vizeden muaftır.

Bu bilgiler ışığında anılan etkinliğe katılmak isteyen üyelerimizin 9 Ekim 2017 Pazartesi günü mesai bitimine kadar https://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/462/9204 linkinde yer alan online kayıt formunu doldurmaları gerekmektedir. Programa ilişkin detaylı bilgi için DEİK (Ecem Mirzaloğlu, Telefon: 0212 339 50 18 , E-mail: emirzaloglu@deik.org.tr ) ile iletişime geçebilirsiniz.

Bilgilerinize sunarız.