TÜRKİYE-YUNANİSTAN-BULGARİSTAN III. BÖLGESEL İŞ FORUMU (21 KASIM 2012, ÇANAKKALE)

Sayın Üyemiz,

TOBB-DEİK, Yunanistan Odalar Birliği, Bulgaristan Odalar Birliği tarafından 21 Kasım 2012 tarihinde Çanakkale’de “Türkiye-Yunanistan-Bulgaristan III. Bölgesel İş Forumu” düzenlenecektir. Anılan Forumu, T.C. Başbakan Yardımcısı Sayın Ali Babacan ve T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanı Sayın Hayati Yazıcı’nın onurlandırmaları planlanmaktadır.

Söz konusu “Bölgesel Forum”a başta Marmara Bölgesi ve Kuzey Yunanistan (Selanik, Kavala, İskeçe, Gümülcine, Dedeağaç) ve Bulgaristan (Svilengrad, Filibe, Burgaz, Haskovo) bölgeleri başta olmak üzere iş dünyasından geniş katılım hedeflenmektedir. Bölgesel işbirliği fırsatlarının ele alınacağı Forum’da, öncelikle taşımacılık ve lojistik, altyapı ve inşaat, tarım ve gıda sanayi, turizm ve genel ticaret-hizmet sektörlerinde iş fırsatlarının karşılıklı görüşülmesi beklenmektedir. Firmalarımız Yunanistan ve Bulgaristan’dan muhatapları veya iş dünyası kuruluşları ile ikili görüşme imkanı bulacaklardır.

Bölgesel ticaret ve yatırım ilişkilerinin geliştirilmesi açısından önem taşıyan “Türkiye-Yunanistan-Bulgaristan III. Bölgesel İş Forumu”’na katılımınızı dilerim. Katılım teyitlerinin ekte sunulan kayıt formu aracılığıyla en geç 16 Kasım 2012 Cuma günü mesai bitimine kadar KONVENTUS acentasına (Proje Kayıt & Konaklama Sorumlusu : Gözde Destan,  Tel: +90 212 258 31 31 (pbx); Fax: + 90 212 258 31 06, E-posta : canakkale@konventus.com) iletilmesi gerekmektedir.

Saygılarımla,

 


EK-1: Taslak program (1 Sayfa)
EK-2: Kayıt Formu (3 Sayfa)