ULUSLARARASI PENCAP İŞ FIRSATLARI SEMİNERİ

Pakistan İstanbul Başkonsolosluğu tarafından Kurulumuza iletilen yazıda, 12-13 Nisan 2017 tarihleri arasında "Uluslararası Pencap İş Fırsatları Semineri" düzenleneceği bildirilmektedir. 

Asya'da hızla büyüyen bir ekonomiye sahip olan Pakistan, Türk firmalar için büyük yatırım ve iş fırsatları sunmaktadır. Söz konusu toplantı kapsamında, ikili iş görüşmeleri de düzenlenecektir. Her sektörden yatırımcılar, çeşitli finansal kuruluşların yer alacağı etkinlikte tarım, üretim, maden ve mineral, servis sektörleri bu yılın hedef alanları arasında yer almaktadır.

Bu çerçevede, DEİK/Türkiye-Pakistan İş Konseyi organizasyonunda belirtilen tarih aralığında Lahor'a bir iş heyeti düzenlenmesi planlanmaktadır. Seminere katılım, ikili iş görüşmeleri ve Pakistan'ın önde gelen kuruluşları ile toplantı imkanlarının sunulacağı etkinliğin detayları bilahare tarafınıza bildirilecektir.

Bu bilgiler ışığında, etkinliğe katılmayı arzu eden üyelerimizin DEİK (Sn. Ecem Mirzaloğlu) ile iletişime geçmeleri rica olunur.