ULUSLARARASI SAĞLIK KONFERANSI VE FUARI, KUALA LUMPUR MALEZYA, 1-5 TEMMUZ 2013

Sayın Üyemiz,
 
Merkezi İstanbul’da bulunan Malezya Dış Ticareti Geliştirme Kurulu (MATRADE) tarafından Kurul’umuza iletilen bilgiye göre, 2-4 Temmuz 2013 tarihleri arasında Malezya’nın Kuala Lumpur kentinde Uluslararası Sağlık Konferansı & Fuarı gerçekleştirilecektir.

Malezya özel hastaneler birliği ile Malezyalı üreticiler ve ihracatçılar işbirliğinde düzenlenecek olan konferansta 3 Temmuz 2013 tarihindeki ikili iş görüşmelerine katılmak üzere, MATRADE himayelerinde Türkiye’den bir alım heyeti düzenlenecektir. Söz konusu alım heyeti kapsamında belli oranda teşvikler söz konusu olup, alım heyetine katılabilecek firmaların sektörleri sadece tıbbi malzemeler ve eczacılık ürünleri ile sınırlı tutulmaktadır.

Ekte davet metni ve program detayı sunulan konferansın alım heyetine katılmak isteyen üyelerimizin başvuru formunu eksiksiz doldurarak, en geç 7 Haziran 2013 tarihi mesai bitimine kadar, MATRADE ofisinden Eyüp Ulusoy’a (istanbul@matrade.gov.my  veya yupistanbul@gmail.com, tel: 02123174714 ) iletmeleri rica olunur.
 
 
Saygılarımla,
 
 


Ek1: Davet metni
Ek2: Alım Heyeti Programı
Ek3: Alım Heyeti Başvuru Formu