VENEZUELA - YATIRIM PROJELERİ HK.

T.C. Karakas Ticaret Müşavirliğimiz tarafından Kurulumuza iletilen yazıda; Venezuela-Avrasya Sanayi, Ticaret, Turizm ve Ekonomik Entegrasyon Odası (La Cámara de Industria, Comercio, Turismo e Integración Económica Venezolano-Euroasiática) CAVEURASIA'nın ülkenin farklı yerlerinde bulunan 3 adet proje ile ilgili yatırımcı arayışı olduğu belirtilmiştir. Yazıda belirtilen projeler aşağıda yer almaktadır.

  • İlk projenin Carabobo Eyaleti'ne bağlı Valencia şehrinde iki bölümden oluşan bir endüstriyel kompleks olup otomotiv yedek parça ve metal ürünleri üretim tesislerini kapsamakta ve 31.500.000$ yatırım tutarı olduğu bildirilmektedir.
  • İkinci projenin ise, Kolombiya sınırındaki Tachira Eyaleti'nde kömür madeni ile ilgili olup 50.000.000$ yatırım gerektirdiği ifade edilmektedir.
  • Üçüncü proje ise, Yaracuy Eyaleti'ndeki bir okul ve ofis gereçleri üretim tesisi olup yatırım bedeli 10.000.000$ tutarındadır.

Söz konusu yatırım projeleri ile ilgilenen üyelerimizin, CAVEURASIA ile iletişime geçmeleri rica olunur. Projelere ilişkin bilgi notu ekte yer almaktadır.