XLI ULUSLARARASI HAYVANCILIK, SANAYİ, TARIM, TİCARET VE HİZMETLER FUARI VE LXXVII ULUSAL HAYVANCILIK FUARI, 6-24 TEMMUZ 2024, MARİANO ROQUE ALONSO, PARAGUAY

 

Paraguay'ın Ankara Büyükelçiliğinden Kurulumuza iletilen bir e-postada, 6-24 Temmuz 2024 tarihleri arasında Paraguay'ın Mariano Roque Alonso şehrinde düzenlenmesi planlanan XLI Uluslararası Hayvancılık, Sanayi, Tarım, Ticaret ve Hizmetler Fuarı ve LXXVII Ulusal Hayvancılık Fuarı'na dair bilgiler paylaşılmıştır.

Paraguay Kırsal Birliği ve Paraguay Sanayi Birliği tarafından organize edilecek olan etkinliğin, Paraguay'daki en büyük üretim ve iş sergisi niteliğinde olduğu ifade edilmektedir.

Adı anılan fuara, 800 binden fazla ziyaretçi ile birlikte 1,450'den fazla da katılımcı firmanın katılımı beklenmektedir.

Bununla birlikte, her yıl Paraguay'dan ve dünyadan iş insanlarını, girişimcileri ve yatırımcıları daha iyi ticaret ve yatırım fırsatları arayışıyla bir araya getiren 16-18 Temmuz tarihleri arası (16-17 Temmuz arası fiziki, 18 Temmuz'da çevrim içi olmak kaydıyla) Expo Uluslararası İş Yuvarlak Masa Etkinliği'nin gerçekleşeceği belirtilmiştir.

Ayrıca fuar hakkında daha fazla ve detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.