YAPI-ENDÜSTRİ MERKEZİ (YEM) EVSAHİPLİĞİNDE DÜZENLENECEK “KONUK ÜLKE AZERBAYCAN PROJESİ VETÜRK YAPI SEKTÖRÜ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI“, 19 ŞUBAT 2013, İSTANBUL

Sayın Üyemiz,

Yapı-Endüstri Merkezi (YEM) tarafından,  DEİK / Türk-Azerbaycan İş Konseyi destekleri ile düzenlenecek olan “Konuk Ülke Azerbaycan Projesi ve Türk Yapı Sektörü Değerlendirme“ toplantısında Türk yapı malzemesi üreticileri için Azerbaycan’daki iş ve yatırım fırsatlarının görüşülmesi planlanmaktadır. 2012 Yılı Türk Yapı Sektörü Değerlendirme sunumu ile sektörün 2012 yılı performansı ve gelecek dönem projeksiyonlarıyla ilgili bilgi edinme fırsatı bulacağınız bu toplantıya üye firmalarımızın katılımı beklenmektedir.

36. Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul “Konuk Ülke Azerbaycan Projesi” kapsamında 19 Şubat 2013, Salı günü 14:00 - 17:00 saatleri arasında  Yapı-Endüstri Merkezi’nde (Fulya Mah. Yeşilçimen Sk. No.12/430 Fulya / İstanbul) düzenlenecek olan söz konusu etkinliğin programına ve online kayıt formuna www.yemetkinlik.com/azerbaycan  internet adresinden ulaşılabilmektedir.

Toplantıya katılım için www.yemetkinlik.com/azerbaycan sayfasındaki katılım formunun doldurulması veya 0212 266 70 70 / 116 no’lu dahili telefondan Duygu  Terzi’ye (YEM) bilgi verilmesi gerekmektedir. Toplantıya katılım ücretsizdir.

Bilgilerinize saygılarımla sunarım.