ZİMBABVE ULUSLARARASI TİCARET FUARI

Zimbabve Sanayi Konfederasyonu (CZI)  ve Zimbabve Uluslararası Ticaret Fuarı (ZITF) işbirliğinde, 25-29 Nisan 2017 tarihleri arasında, Zimbabve'nin Bulawayo şehrinde Zimbabve Uluslararası Ticaret Fuarı düzenlenmektedir. Bu kapsamda, 27 Nisan 2017 tarihinde Orijinal Ekipman Üreticileri (OEM) Forumu'nun gerçekleştirilmesi öngörülmektedir.

Zimbabve'de üretim yapan firmaların Afrika pazarındaki rekabet gücünün artırılması ve üretim kapasitelerinin verimli kullanılmasına yönelik olarak üretim süreçlerinin yeniden yapılandırılması konularının işleneceği forumda makina yan sanayii, finans ve tarım sektörlerinden firmalar tarafından sunumlar ve ikili iş görüşmeleri gerçekleştirilecektir.

Tarım, inşaat, altyapı, eğitim, girişimciliğin geliştirilmesi, bilgi ve iletişim teknolojileri (ICT), üretim, maden, turizm ve hizmet sektöründen firmaların stant bazında katılım göstereceği ve 2016 yılında 27 ülkeden 140 yabancı firma ile 3.500 ziyaretçinin iştirak ettiği fuara ilişkin detaylar ekte yer almakta olup, etkinliğe katılmayı arzu eden üyelerimizin Zimbabve Sanayi Konfederasyonu (CZI)  ile iletişime geçmeleri rica olunur.

İrtibat:
Zimbabve Sanayi Konfederasyonu (CZI)  
Kuda Matare  
Pazarlama Müdürü
Tel: +263 4 251490/6 
Faks: +263 4 242423 
E-posta: kmatare@czi.co.zw; kmidzi@czi.co.zw; rkarigambe@czi.co.zw